SumUp Air – recenze terminálu bez poplatku

SumUp Air je terminál pro přijímání českých i zahraničních platebních nebo kreditních karet společností MasterCard, Visa nebo American Express včetně podpory Google Pay a Apple Pay. Výhodou tohoto terminálu je skutečnost, že neplatíte žádné měsíční poplatky za jeho provoz. Jediným nákladem za tento terminál je 1,95 % z výše transakce + jednorázově cena terminálu. A právě nízké pořizovací náklady umožňují začínajícím podnikatelům přijímat platební karty svých klientů bez závazku a to v provozovně nebo i na cestách. Pro získání terminálu SumUp Air za zvýhodněnou cenu, pokračujte kliknutím na následující odkaz:

Získat SumUp Air se slevou 529 Kč – slevový kupón

Jen si to představte, jak Váš zákazník “pípne” za službu u sebe doma nebo jak někomu prodáte korálky po cestě ve vlaku a zaplatí Vám za to svou platební kartou. Jediné, co k tomu potřebujete je právě SumUp Air terminál, účet u SumUp a mobilní telefon s Androidem nebo iOS.

Be part of our new StartUp / Buďte součástí našeho nového StartUpu: dronemarket.com

SumUp terminál je propojen s telefonem prostřednictvím technologie Bluetooth, disponuje OLED displejem a NFC technologií (pro pípnutí kartou). V případě potřeby je možné platební kartu do terminálu zasunout, jelikož je vybaven i čtečkou čipových karet. SumUp Air disponuje Li-ion baterií na kterou dle výrobce vydrží až 500 transakcí na jedno nabití.

Jak vybrat dobrý mobilní telefon

Jak vybrat dobrý mobilní telefon?

Vybrat mobilní telefon nemusí být v množství nabízených modelů jednoduché. Předně je třeba si uvědomit, že zařízení by mělo mít operační systém Android (většina) nebo iOS (Apple). Existují i další systémy, ale těžko pak budete do takového zařízení instalovat např. mobilní bankovnictví.

Android nebo iOS

Android je téměř na každém telefonu, tedy na tom za jeden tisíc i dvacet tisíc korun. iOS je je na zařízeních Apple (iPhone), které začínají na cenách deset až patnáct tisíc korun. Android jede na levném telefonu zoufale pomalu, iOS na levném iPhonu rychle. Pokud za telefon s Androidem utratíte alespoň tolik jako za iPhone s iOS, bude mezi výkony telefonů malý rozdíl ve prospěch iOS.

Značka

Ze zkušenosti doporučujeme telefony Samsung, Asus, Nokia s Androidem nebo Apple (iPhone) s iOS. Optimální cena svižného telefonu je cca. 10000 Kč.

TOP3, co chtít?
výkon 4x 1,5 GHz CPU, 4 GB RAM a vyšší
LTE, WiFi 5 GHz (802.11 ac)
nejnovější verzi Android nebo iOS