Správa WordPressu

Správa IT BRNO

Správa WordPressu od těch nejlepších z oboru IT s praxí přes 10 let
Máme skvělé hodnocení od našich zákazníků ★★★★★

Be part of our new StartUp / Buďte součástí našeho nového StartUpu: dronemarket.com

Proč?

Jste na webu, který běží ve WordPressu jako i 180 000 000 dalších webů na světě. Je to nejvíce uživatelsky přívětivý redakční systém pro firemní weby či osobní blogy. Navíc podpora WordPressu je tak velká, že Vám ho můžeme „ušít“ podle gusta.
Správa WordPressu je velmi důležitá a je lepší nám ji přenechat. Proč? Máme přes 10 let praxe s tímto redakčním systémem. Za ta léta jsme se naučili ze systému dostat maximum a udržet ho stabilní. Často se stává, že neodborným zásahem redakční systém přestane úplně fungovat. Nebo, že bude pomalý jako z dob počítačového pravěku. Největším problémem bývá velmi špatné zabezpečení. Hrozí tak únik dat klientů a ztráta webu.

Co z toho budete mít, že nám to celé svěříte?

Sítě, servery, redakční systémy jako WordPress, SEO optimalizace to vše umíme, máme na to kapacity a šikovné lidi. Protože známe sítě a servery, budou Vaše webové stránky v bezpečí. Protože známe WordPress bude vše vyladěné a rychlé, ale i bezpečné. A protože umíme i SEO, tak jsme schopni to celé za Vás dostat ve vyhledavačích hodně vysoko.

Jen a jen nám?

1. Je špatné si myslet, že na každou z těch výše popsaných věcí potřebujete někoho jiného. Co když se něco pokazí? Jak budete vědět, komu zavolat, kdo by to měl řešit?
2. Budete platit někoho, kdo zjistí za hodinu nebo dvě, že problém nevyřeší, protože k tomu nemá oprávnění. A následně druhého, který problém vyřeší, ale potřebuje k tomu toho prvního.
3. Na stůl truhláře na střechu pokrývače. My jsme firma, která má ty truhláře i pokrývače. Teda alespoň pomyslně, abychom Vám to vysvětlili.

Co teda nabízíme?

Budete se starat jen o to, co chcete mít na svém firemním webu nebo blogu. My si budeme za Vás takhle lámat hlavy:
1. zařídíme místo, kde WordPress poběží
2. nainstalujeme ho vč. vybraných pluginů
3. společně se dohodneme na vzhledu webu
4. vše zabezpečíme a budeme pravidelně spravovat, zálohovat a aktualizovat
5. dostaneme Vás na Google.com nebo Seznam.cz hodně vysoko ve vyhledávání