SumUp Air – recenze terminálu bez poplatku

SumUp Air je terminál pro přijímání českých i zahraničních platebních nebo kreditních karet společností MasterCard, Visa nebo American Express včetně podpory Google Pay a Apple Pay. Výhodou tohoto terminálu je skutečnost, že neplatíte žádné měsíční poplatky za jeho provoz. Jediným nákladem za tento terminál je 1,95 % z výše transakce + jednorázově cena terminálu. A právě nízké pořizovací náklady umožňují začínajícím podnikatelům přijímat platební karty svých klientů bez závazku a to v provozovně nebo i na cestách. Pro získání terminálu SumUp Air za zvýhodněnou cenu, pokračujte kliknutím na následující odkaz:

Získat SumUp Air se slevou 529 Kč – slevový kupón

Jen si to představte, jak Váš zákazník “pípne” za službu u sebe doma nebo jak někomu prodáte korálky po cestě ve vlaku a zaplatí Vám za to svou platební kartou. Jediné, co k tomu potřebujete je právě SumUp Air terminál, účet u SumUp a mobilní telefon s Androidem nebo iOS.

Be part of our new StartUp / Buďte součástí našeho nového StartUpu: dronemarket.com

SumUp terminál je propojen s telefonem prostřednictvím technologie Bluetooth, disponuje OLED displejem a NFC technologií (pro pípnutí kartou). V případě potřeby je možné platební kartu do terminálu zasunout, jelikož je vybaven i čtečkou čipových karet. SumUp Air disponuje Li-ion baterií na kterou dle výrobce vydrží až 500 transakcí na jedno nabití.