27 Dub

SumUp Air – recenze terminálu bez poplatku

SumUp Air je terminál pro přijímání českých i zahraničních platebních nebo kreditních karet společností MasterCard, Visa nebo American Express včetně podpory Google Pay a Apple Pay. Výhodou tohoto terminálu je skutečnost, že neplatíte žádné měsíční poplatky za jeho provoz. Jediným nákladem za tento terminál je 1,95 % z výše transakce + jednorázově cena terminálu. A právě nízké pořizovací náklady umožňují začínajícím podnikatelům přijímat platební karty svých klientů bez závazku a to v provozovně nebo i na cestách.

Jen si to představte, jak Váš zákazník “pípne” za službu u sebe doma nebo jak někomu prodáte korálky po cestě ve vlaku a zaplatí Vám za to svou platební kartou. Jediné, co k tomu potřebujete je právě SumUp Air terminál, účet u SumUp a mobilní telefon s Androidem nebo iOS.

SumUp terminál je propojen s telefonem prostřednictvím technologie Bluetooth, disponuje OLED displejem a NFC technologií (pro pípnutí kartou). V případě potřeby je možné platební kartu do terminálu zasunout, jelikož je vybaven i čtečkou čipových karet. SumUp Air disponuje Li-ion baterií na kterou dle výrobce vydrží až 500 transakcí na jedno nabití. Pro získání terminálu SumUp Air za zvýhodněnou cenu, pokračujte kliknutím na následující odkaz.

Získat SumUp Air se slevou

https://instagram.com/p/BxfmKxSi1z1