Úvod

Správa IT BRNO

Napište nám, bezplatně Vám navrhneme řešení ať už jste živnostník, malá nebo střední firma.
Máme skvělé hodnocení od našich zákazníků ★★★★★

Be part of our new StartUp / Buďte součástí našeho nového StartUpu: dronemarket.com

Kdo jsme?

Jsme šikovný tým IT specialistů z Brna za kterým zůstává skvělá práce a spokojení zákazníci. Máme přes 10 let praxe v IT oboru. Přesně tak víme, kde je problém a dokážeme najít řešení. Dokázali jsme vybudovat počítačovou síť v zázemí největšího českého e-shopu s francouzskou kosmetikou. Dokázali jsme zvládnout krizovou situaci u zákazníka a znovu vybudovat vodou zaplavenou serverovnu a obnovit systémy. Používáme jen kvalitní a rychlé technologie, protože výpadky nejsou nic příjemného.

V čem jsme jiní?

1. Zodpovědnost.. Je pro nás více než jen slovo! Je pro nás nejvyšší prioritou, aby u Vás vše běželo na jedničku. Takže volno máme až když jsme si opravdu jistí tím, že to tak bude. Když jsme si jistí, že druhý den ráno na Vás čekají pouze milá překvapení.
„Jó paninko..“ od nás neuslyšíte.

2. Nasloucháme Vám.. Nabídneme Vám pouze efektivní řešení na míru. Investujete tak pouze do věcí nebo technologií, které skutečně potřebujete. Používáme kvalitní technologie, takže si můžete vydechnout a řešit pouze to, co je pro Vás opravdu důležité.

3. Posuneme Vaše podnikání.. Jsme inovativní a máme rádi nové technologie a postupy. Rádi Vás je naučíme, abyste je mohli používat a znásobit tak své tržby. Nemáte-li však čas se jim učit, nevadí. Neustále se vzděláváme za Vás a tak Vám můžeme nabídnout náskok před konkurencí třeba ještě dnes.